Sale - Color - Light wood
Quick info
Easter Deal -6%
Oeko-Tex® Standard 100


Easter bunny on a wooden peg - green - dimensions 5 cm x 4 cm
In stock
EUR 0,88
EUR 0,94
| Color | |
|---|---|
| Material | Dřevo + Polyester |
| Total dimensions | 5 cm x 4cm |
An Easter bunny on a peg will decorate any Easter card, or you can easily create an Easter decoration with them - just by pinning them to a…
Quick info
Easter Deal -6%

Easter wool lamb on a wooden stand - 13cm x 11 cm x 4.5 cm - creamy, light wood
In stock
EUR 5,52
EUR 5,90
| Color | |
|---|---|
| Material | Dřevo + textilní vlákno |
| Total dimensions | 13 cm x 11 cm x 4,5 cm |
Easter woolen lamb, on a wooden stand, will bring a spring atmosphere to your home. It will perfectly complement Easter arrangements made…
Quick info
Easter Deal -6%
Oeko-Tex® Standard 100

Wooden Easter bunny with ears on a pedestal - size 17.5 cm x 4.5 cm x 3.5 cm - light blue, light wood, black
In stock
EUR 3,35
EUR 3,58
| Color | |
|---|---|
| Material | Wood |
| Total dimensions | 17,5 cm x 4,5 cm x 3,5 cm |
A wooden Easter bunny will bring a spring atmosphere to your home. It will perfectly complement an Easter arrangement of spring bulbs.…
Quick info
Easter Deal -6%
Oeko-Tex® Standard 100

Wooden Easter bunny with ears on a pedestal - size 17.5 cm x 4.5 cm x 3.5 cm - light pink, light wood, black
In stock
EUR 3,35
EUR 3,58
| Color | |
|---|---|
| Material | Wood |
| Total dimensions | 17,5 cm x 4,5 cm x 3,5 cm |
A wooden Easter bunny will bring a spring atmosphere to your home. It will perfectly complement an Easter arrangement of spring bulbs.…
Quick info
Easter Deal -6%
Oeko-Tex® Standard 100

Wooden folding easter bunny - size 20 cm x 7.5 cm x 2.5 cm - light pink, light wood, black
In stock
EUR 5,52
EUR 5,90
| Color | |
|---|---|
| Material | Wood |
| Total dimensions | 20 cm x 7,5 cm x 2,5 cm |
A wooden Easter bunny will bring a spring atmosphere to your home. It will perfectly complement an Easter arrangement of spring bulbs.…
Quick info
Easter Deal -6%
Color options


Wooden easter chicken on a stick with a bait - 6 cm x 6 cm - green, orange, yellow
In stock
EUR 1,26
EUR 1,34
| Color | |
|---|---|
| Material | Wood |
| Total dimensions | 6 cm x 6 cm |
A wooden Easter chicken on a skewer with bast is a beautiful, subtle decoration in soft pastel tones. You can use them to decorate spring…
Quick info
Easter Deal -6%
Color options


Wooden easter chick on a stick with a bast - dimensions 7 cm x 6.5 cm - pink, light blue
In stock
EUR 1,26
EUR 1,34
| Color | |
|---|---|
| Material | Wood |
| Total dimensions | 7 cm x 6,5 cm |
A wooden Easter chick on a skewer with bast is a beautiful, subtle decoration in soft pastel tones. You can use them to decorate spring and…
Quick info
Easter Deal -7%
Color options
Oeko-Tex® Standard 100


Easter bunny made of wood with a flower on a peg - white, green, yellow - size 4 cm x 2.5 cm
In stock
EUR 0,68
EUR 0,73
| Color | |
|---|---|
| Material | Wood |
| Total dimensions | 4 cm x 2,5 cm |
An Easter bunny on a peg will decorate any Easter card, or you can easily create an Easter decoration with them - just by pinning them to a…