Sale - Color - Beige
Quick info
Easter Deal -5%
Width 0.4cm-10.8cm
Czech manufacturer


Beige taffeta ribbon No. 701
In stock
from
EUR 1,82
EUR 1,92
(EUR 1,82/package)
| Color | |
|---|---|
| Material | 100 % Polyester |
| Width | 0,4 cm, 0,6 cm, 0,9 cm, 1,5 cm, 2 cm, 2,5 cm, 4 cm, 5,2 cm, 7,2 cm, 10,8 cm |
| Product care | |
| Number of meters in the package | 10 meters |
High-quality taffeta ribbon from a Czech manufacturer. These are the most commonly used ribbons that are suitable for a variety of purposes…
Quick info
Easter Deal -7%
By meter

Cotton ribbon with owls - white, green, beige - width 1.5 cm
In stock
EUR 0,076
EUR 0,082
(EUR 0,76/m)
| Color | |
|---|---|
| Material | 100% Cotton |
| Width | 1,5 cm |
| Product care |
Cotton ribbon with owls will liven up any decoration. It will be great for gift wrapping. Thanks to the pattern with cute owls, it is…
Quick info
Easter Deal -6%
By meter

Jute ribbon with silver effect - width 5 cm
In stock
EUR 0,148
EUR 0,158
(EUR 1,48/m)
| Color | |
|---|---|
| Material | Juta, Polyester |
| Width | 5 cm |
| Product care |
Jute ribbon is made from jute, which is a natural material. The classic natural look is complemented by a silver effect, which makes it…
Quick info
Easter Deal -17%
By meter

Jute trim - beige - width 1.2 cm
In stock
EUR 0,85
EUR 1,02
| Color | |
|---|---|
| Material | Jute |
| Width | 1,2 cm |
| Product care |
Jute trim in natural beige color, 1.2 cm wide, is an ideal accessory for decorating garments, accessories, and home textiles. Made from…
Quick info
Easter Deal -17%

Jute trim - loops - beige - width 1.3 cm
In stock
EUR 0,085
EUR 0,102
(EUR 0,85/m)
| Color | |
|---|---|
| Material | Jute |
| Width | 1,3 cm |
| Product care |
Jute trim with loops in natural beige color, 1.3 cm wide, is a decorative trim made from natural jute. It is ideal for decorating various…
Quick info
Easter Deal
Color options


Small Easter eggs with flowers on a bow - yellow, purple, green, red, orange - height 4 cm
Not in stock
EUR 0,64
| Color | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Height | 4 cm |
Small plastic Easter eggs with flowers on a bow will please all fans of cheerful colors. They are light and unbreakable, suitable for…