Bras fastenings
Plastic and metal fastenings for bras or the top of women's swimwear. Different colors, widths and types of bra fastenings.
Quick info

Bra fastening - nickel - hole 2 cm
In stock
EUR 1,02
| Color | |
|---|---|
| Material | Metal |
| Total dimensions | 1,7 cm x 2,2 cm |
| Pulling hole width | 2 cm |
Quick info

Bra fastening - nickel - hole 1cm
In stock
EUR 1,02
| Color | |
|---|---|
| Material | Metal |
| Total dimensions | 1,5 cm x 1,2 cm |
| Pulling hole width | 1 cm |
Quick info

Bra fastening eyelet 1.5 cm - gold metal
In stock
EUR 1,02
| Color | |
|---|---|
| Material | Metal |
| Total dimensions | 1,5 cm x 1,8 cm |
| Pulling hole width | 1,5 cm |
Quick info

Bra fastening - black - 1.5 cm opening
In stock
EUR 1,02
| Color | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Total dimensions | 3 cm x 1,8 cm |
| Pulling hole width | 1,5 cm |
Quick info

Bra fastening - transparent flower - eyelet 1.4 cm
In stock
EUR 1,02
| Color | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Total dimensions | 3 cm x 2 cm |
| Pulling hole width | 1,4 cm |
Quick info

Bra fastening - nickel - hole 1.5 cm
In stock
EUR 1,02
| Color | |
|---|---|
| Material | Metal |
| Total dimensions | 2 cm x 2 cm |
| Pulling hole width | 1,5 cm |
Quick info

Bra fastening - transparent - 1.5 cm opening
In stock
EUR 1,02
| Color | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Total dimensions | 3 cm x 1,8 cm |
| Pulling hole width | 1,5 cm |
Quick info

Plastic bra fastening - white - pulling hole width 2,9 cm
In stock
EUR 1,84
| Color | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Total dimensions | 3,3 cm x 3,4 cm |
| Pulling hole width | 2,9 cm |
Quick info

Bra fastening - transparent - pulling hole width 1.4 cm
In stock
EUR 1,43
| Color | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Total dimensions | 2,3 cm x 2 cm |
| Pulling hole width | 1,4 cm |
Quick info

Bra fastening - transparent - pulling hole width 3 cm
In stock
EUR 1,34
| Color | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Total dimensions | 3,6 cm x 2,6 cm |
| Pulling hole width | 3 cm |
Quick info

Bra fastening - black - pulling hole width 4 cm
In stock
EUR 1,46
| Color | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Total dimensions | 3 cm x 5 cm |
| Pulling hole width | 4 cm |
Quick info

Bra fastening - black - pulling hole width 3 cm
In stock
EUR 1,22
| Color | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Total dimensions | 3,6 cm x 2,6 cm |
| Pulling hole width | 3 cm |
Quick info


Plastic bra fastening - white - pulling hole width 2 cm
In stock
EUR 1,02
| Color | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Total dimensions | 2,5 cm x 2,8 cm |
| Pulling hole width | 2 cm |
Plastic bra fastening in white color with a pulling hole diameter of 2 cm is a practical and reliable accessory for your lingerie. This…
Quick info

Front bra fastening - white
In stock
EUR 0,82
| Color | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Total dimensions | 3 cm x 2 cm |
| Pulling hole width | 1,5 cm a 1,2 cm |
Quick info

Metal clothing fastening - antique brass
In stock
EUR 0,61
| Color | |
|---|---|
| Material | Metal |
| Total dimensions | 1,8 cm x 1 cm |
Metal clothing fastening in antique brass finish is a practical and elegant accessory suitable for various types of garments and fashion…
Quick info

Metal clothing fastening - antique brass
In stock
EUR 0,61
| Color | |
|---|---|
| Material | Metal |
| Total dimensions | 2,5 cm x 1 cm |
Metal clothing fastening in antique brass finish is a practical and elegant accessory suitable for various types of garments and fashion…
Quick info

Metal clothing fastening - antique brass- pulling hole width 2,5 cm
In stock
EUR 1,58
| Color | |
|---|---|
| Material | Metal |
| Total dimensions | 2,5 cm x 2 cm |
| Pulling hole width | 2,5 cm |
Metal clothing fastening in antique brass finish with a pulling hole diameter of 2.5 cm is an elegant and sturdy accessory for your…
Quick info

Plastic bra fastening - white - pulling hole width 1 cm
In stock
EUR 0,61
| Color | |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Total dimensions | 1 cm x 2,8 cm |
| Pulling hole width | 1 cm |